Standart Abutment

STANDART ABUTMENT

All In One Ambalaj içinde kullanıcılara sunulan Standart Abutment Titanyum Grade 4 Hammaddesi ile üretilmiştir. Kullanıcı tercihine göre Raşet, Üst Çene El Tornavidası ve Anguldurva ile transfer edilebilen mükemmel bir tasarıma sahiptir.

HEPSİ BİR ARADA: ALL IN ONE AMBALAJ

Sement Dental İmplant ambalajlarında; preperasyona uygun final dayanak olarak kullanılabilme özelliğine sahip olan Transfer, Ölçü Parçası,  Kapatma Vidası ve İyileşme Başlığı standart olarak bulunmaktadır.
Bu eksiksiz paket sayesinde bir hastada kullanılmış iyileşme başlığının diğer bir hastada kullanılmasının doğurabileceği sakıncalar engellenerek hekimlere üstün konfor sağlanmıştır.

Aynı ambalajın içinde tüm ürünlerin bulunması diş hekimlerin ve teknisyenlerin ürün çeşidi stoklama problemlerini ortadan kaldırmıştır.

GRADE4 SAF TİTANYUM STANDART ABUTMENT

  1. İmplantın ağız içerisine taşınması esnasında mükemmel bir tutuculuk ve emniyeti sağlayan O-Ring.
  2. Hekimlerin bile rahatlıkla prepare edebileceği abutment düzlemi tutucu kanal.
  3. Tek üyeli simante restorasyon uygulamalarında kron dönmesini engelleyen düzlem
  4. Hazır diş eti yüksekliği H:2.5 mm.
  5. Konik morse taper ve platform switching bağlantısı ile mükemmel sızdırmazlık.
  6. Kusursuz OCTAFIT implant mekanik bağlantısı ve sekiz farklı pozisyonda

HER ÇEŞİT RESTORASYON İÇİN MAKSİMUM İŞLEVSELLİK

Tek Üniteli ve Çok Üniteli restorasyonlarda hekimlere sınırsız preparasyon imkanı sağlayan siman destekli final abutment olarak kullanılır.

EKONOMİK RESTORASYON SEÇENEĞİ

Kapalı ve açık kaşık ölçü imkanı sunan protetik ürünler, ölçü alma işleminin hızlı, kolay ve etkin bir şekilde yapılmasını sağlar.Grade 4 saf titanyum sayesinde mükemmel işlevsellik sağlayan standart abutment kolay ve pratik restorasyona da imkan veren tasarımıyla arzu edilen şekilde prepare edilebilir. Hem tek üye hem de çok üyeli sabit restorasyonlarda azami şekilde ekonomi sağlar.

HIZLI AÇIK, KAPALI ve DİJİTAL ÖLÇÜ SEÇENEKLERİ

Mode Medikal Dental İmplant standart All In One Ambalajı içindeki Transfer Abutment ile implant üstü kapalı ölçü imkanı sunarken, özel 4 yüzeyli Ölçü Postu ile Açık-Kapalı ölçü alımında mükemmel bir konfor üretir.

Dijital ölçü alma sistemlerinde SCAN ABUTMENT seçeneği kullanıcılarına CAD/CAM iş süreçlerinde klinik ortamından tasarım-üretim merkezlerine dijital data gönderimleri imkanı sunarak klinikler ve laboratuvarlar arası entegre çalışabilmeyi kusursuz destekler.